القائمة إغلاق

Neden Saç Ekimi

Saç ekimi artık günümüz teknolojisi ile kolaylaşmış ve yüksek oranlarda iyi sonuçlar alınabilecek operasyon haline gelmiştir. Saç ekiminde uygulanan Fue yöntemi sayesinde artık maksimum sonuç ve alım yapılan bölgede yara izi kalmadan operasyonlar gerçekleşmektedir.

Saç ekimi yaptırmak insanların eski görüntüsünü yakalamak saçsızlık psikolojisinden kurtulmak ve tamamıyla yeni bir görünüme sahip olmak için yapılan operasyondur. Saç ekimi sayesinde hastalar eski günlerindeki gibi saçlarına kavuşabilmektedir. Günümüz teknolojisi sayesinde artık bu işlemlerden daha iyi sonuç alınabilmekte. Ülkemizde yaygın olarak uygulanan Fue Tekniği ile hastalarımız tam anlamıyla mutlu olarak operasyon masasından ayrılmaktadır. Eski ve tercih edilmeyen Fut yöntemi gibi ense (Donör)Bölgede yara izi kalmadan gerçekleştirilmektedir. Tabi ki saç ekimi teknolojiden faydalandığı kadar saç ekim uzmanının da el becerisi çok önemlidir.Saç ekim uzmanı ekim işleminde doğal görüntüyü yakalaması çok önemlidir. Tabi ki bu sonuçların maksimum seviyede verim alınabilmesi için Saç ekim uzmanının gerekli eğitimleri alması önemlidir. Maalesef ki ülkemizde bu işlemleri eğitim almadan yapan yerler de mevcut dolayısı ile tecrübesizce yapılan bu operasyonlar başarı oranını düşürmektedir. Bu da hastaların kafasında soru işareti oluşmasına sebep olmaktadır. Saç ekim yaptıracağınız yeri seçerken mutlaka uzmanlarınızı iyi seçmeniz gerekmektedir ve bu konuda eğitimli kişilere kendinizi ve saçlarınızı emanet ediniz. Çünkü saç ekimi geri dönüşü olmayan bir operasyondur bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çevrede saç ekim uzmanı olmayıp ekim yapan kişilerin aldığı başarısız sonuç dolayısı ile saç ekim yaptıracak kişiyi de etkilemektedir. Ülkemizde eğitim almayan kişiler olduğu gibi saç ekim konusunda uzmanlaşmış sadece saç ekim üzerinde eğitim almış Saç ekim uzmanları da mevcuttur.

HAİR olarak Saç ekim uzmanlarımız sadece bu operasyonlar üzerine düzenli olarak eğitim almakta ve saç ekimle alakalı konferanslara katılmaktadır. Saç ekim operasyonlarında tüm personel saç ekim esnasında yapılması gereken işlemler hakkında sürekli kendini güncellemekte ve haftalık periyotlarla eğitimlerini almaktadırlar.
Yepyeni bir bir görünüme kavuşmak için kafanızdaki soru işaretlerini atın…

HAİR Sağlıklı Günler Diler…

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy