القائمة إغلاق
kalin-kas-modasi

Kalın Kaş Modası

Kalın kaş modası geldi, devran döndü, artık Kardashian kadınları çok mutlu.
Son yıllarda etrafımız sürekli koşuşturan, bir yerlerden ötekisine, eve, işe, çocuğa yetişmeye çalışan kadınlarla dolu. Kadının maddi özgürlüğüne kavuşması, onu bir anlamda rahatlatırken, bir yandan da hiçbir şeye yeteri kadar zaman ayıramamasına sebep oluyor. E bu modern zaman kadınları doğal olarak çarçabuk giyinmek, makyaj yapmak, bakımlı ve güzel olmak zorundalar aynı zamanda. Hal böyle olunca incecik alınan, bir dantel yapıyormuş edasında çizgi gibi sıralanan kaşlar, yerini kalın kaşlara bıraktı. Artık kimse kaşlarını almıyor ya da çok fazla alınmasına gerek kalmadan doğal ve kalın olarak bırakarak, rahatlıkla kullanıyor. Kalın kaş modası, geldi, devran döndü, artık Kardashians kadınları çok mutlu.
Aslında bu kalın kaş modası pek gelip geçici bir heves gibi de gözükmüyor. Zira dediğimiz gibi, artık kadının kendine ayıracak vakti o kadar az ki, pratik bir şekilde kullanabileceği her şeyi bizzat tercih ediyor. Üstelik kalın kaş kadını hem genç, hem de daha asi gösteriyor ve bu da iş hayatında gerçekten çok önemli bir izlenim.
2015 kaş modası aslında biraz da New York moda haftasında çıkan mankenlerin kalın kaş şekilleri sayesinde iyice yayılmaya başladı. Mankenlerin saçları ne renk olursa olsun, makyajla iyice belirginleştirdikleri kalın kaşlar yapılmıştı. E kalın kaş bu kadar modayken, sizin kaşlarınız ne durumda? Eğer yeterince kalın olmayan kaşlarınızdan şikâyetçiyseniz ya da bayanlar arasında sıklıkla kullanılan “ kaşım küstü, çıkmıyor” diyenlerdenseniz, size birkaç tane kaş kalınlaştırma tiyosu vermek istiyoruz.

Kaş farları, Kaş Kalemleri

Kaş farları ya da kaş kalemleri ile eksik kalan ya da seyrek duran kaşlarınızın aralarını doldurarak daha dolgun bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çoğu markanın kaş farı artık terlemeye ve suya dayanıklı ürünler olarak çıksa da, pratiklik arayan bayanlara çok fazla hitap etmiyor.
Kaş dövmesi

Geçici çözümlerle uğraşmak istemiyor ve gerçekten pratik bir yöntem arıyorsanız kaş dövmesi yaptırabilirsiniz. Fakat kaş dövmesini mutlaka steril bir ortamda, uzmanlaşmış kimselere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanılan kalitesiz boyalar, kısa zamanda kaş renginizin kırmızıya dönmesini, doğal renginin bozulmasını sağlar.
Kaş ektirme

Aslına bakarsanız kaş kalınlaştırmak için en mantıklı yöntemlerden birisi kaş ektirme, kaş transferidir. Üstelik kaş ekimi, kendi kıl köklerinizden alınan kılların, kaş bölgesine transferiyle yapılıyor. Bu konuyla ilgili olarak HAIR bünyesindeki uzmanlara danışabilir ve yüz proporsiyonlarınıza en uygun kaş ekimi işleminizi yaptırabilirsiniz

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy